Папарацці


Склад команди

Денис «Мортал» Мандзюк
Катя «Мама» Левицька
Вова «Фіналочка» Жогло
Ігор «Дзьо Дзьо» Дзіндзьо
Олена Кучма
Діма Блащук
Рома Синюк
Саня «Чорний» Чернологов
Андрій «Серпень» Сербін

Офіційний сайи команди
WWW.PAPARACI.LVIV.UA

Історія та досягнення команди

Вся правда про “Папараці”: як це було

2002 рік
Бавитися в КВН на факультеті журналістики почали у 2002 році, коли до першого фестивалю «Університетська осінь» (який, як це не смішно зараз звучить, відбувався навесні) була створена команда «Трамвай №Ж». Команда складалася переважно з тодішніх п’ятикурсників + кілька перспективних першокурсників. Попри ретельну підготовку та хороший підбір кадрів, виступ у півфіналі в команди вийшов до того самого «Ж»… Правда, програли ми тоді не кому попало, а майбутнім лідерам львівського КВНу – «Моделі» та «Хлопцям з Інтернету».
Восени, коли факультетам дали клич готуватися до наступного університетського фестивалю, за справу беруться вже перспективні вже другокурсники. Нова команда методом таємного голосування дістає назву «Папараці», закуповує на барахолці білі футболки та наліплює на них фіолетові клякси. Попри такий серйозний організаційний поступ, виступ знову виходить до самого «Ж» – команда запам’яталася хіба півгодинною домашкою і феєричним розбиванням гітари на сцені. Попри це ми лідирували після двох перших конкурсів! А далі пройшов «Синдром», другі – все ті ж «Хлопці з Інтернету».

2003 рік
Минає рік, «Папараці» знову на арені «Університетської осені». Трощити реквізит перед публікою не припиняємо – тепер постраждав старий гуртожицький телевізор. Цього разу у нас перше серйозне досягнення – ми не останні в своїй грі. Але знову треті – поступилися «Чорному ринку» і – ну звичайно – ж «Хлопцям з Інтернету»… Зате хтось з журі сказав, що за вихід до фіналу боролося три команди. Ги, бовтнув, не подумавши…

2004 рік
Нарешті з’явився сталий склад команди, який майже не змінювався два роки. Попри напружену політичну ситуацію, принципово вирішуємо не жартувати про політику (до чого та принциповість?) – і пролітаємо, знову (вчетверте!) третє місце.

2005 рік
Через півроку журналісти вперше пробують сили поза «Університетською осінню» – на Кубку «Львівської газети» поступаємося всім, навіть дітям з «Тра-та-ти», але йдемо геть з високо піднятою головою.
Традицію було зламано на «Університетській осені-2005». «Папараці» несподівано шокують усіх (а найбільше себе) «виваженим панком» і вперше проходять до фіналу. Фінал, як не дивно, все по своїх місцях не розставляє – ми майже нога в ногу йдемо з діючими чемпіонами «Наблою», проте в підсумку все-таки другі. Після цього вперше пробуємося в комерційних виступах – розважаємо народ в гранд-клубі «Софія» та клубі-кафе «Лялька».

2006 рік
На запрошення Асоціації «КВН Галичини» пробуємо сил в Галицькій лізі, хоча й планували полишати «велику сцену». Чвертьфінал проходимо без особливих проблем, а от в півфіналі пропускаємо вперед «Лідерів прокату» з Луцька. Попри це візитку того півфіналу можемо вважати найкращою за всю історію команди, як результат – максимальний бал від усіх суддів. Ну а найбільша перемога спіткала журналістів на містичному фестивалі «КВН іде на вибори», де ми купили суддів, завдяки чому обігнали зубрів львівського КВНу «Ураган» і виграли тисячу гривень, які одразу ж пропили в найближчій піцерії.
Після феєричного політичного КВНу були провали на Кубку Золочева та Кубку ветеринарної академії. Команда логічно планувала припинити своє існування – все-таки, п’ятий курс, час ставати серйозними. Проте навесні екс-журналісти знову стартують у Галицькій лізі та вперше їдуть за межі Галичини – пролітаємо на фестивалі Рівненської ліги.

2007 рік
Знову невдача в півфіналі Галицької ліги від тих же «Лідерів прокату», а також безуспішний виступ на Кубку Львова. Поїздка у Тернопіль, де успішно проходимо фестиваль Західноукраїнської ліги, але пролітаємо в 1/8. Ну і феєричні відвідини міста-побратима Млинова, де у збірній з «Новим проектом» отримуємо приз у номінації «Найкраща збірна».

Попереду осінь…

взято з www.paparaci.lviv.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*