Нещодавно натрапив в інтернеті на запитання, чи не має хтось рейтингу команд КВН України. Погугливши трохи зрозумів, що такого рейтингу нема і, впринципі, не може бути. Максимум що можна знайти – це рейтинги команд в межах одної ліги, або в межах АКУ чи АМІКу (і то, сайт 5.50 закритий і ті рейтинги вже давно ніхто не оновляв).
Тому в мене виникла ідея, зробити свій рейтинг команд, які більш-менш знайомі львівському глядачу.

Клікайте на малюнок

Для цього я вибрав 7 ліг КВН, які діють на заході України. Пів дня просидів на різних сайтах, збираючи результати всіх ігор в цих лігах за останні 2 роки. Потім знайшов 2 способи обчислення рейтингу команд КВН. Один на сайті Білоруського КВН, а другий від команди КВН 5.50. Зробив деякий мікс цих способів для кращої адаптації до наших ліг і приступив до підрахунків…


Отож, до вашої уваги перший варіант рейтингу команд КВН західної України (точніше команд, які більш-менш відомі глядачу з західної України) за останні 2 роки в межах 7 ліг + Кубок Галицької Ліги КВН + Кубок Володимир-Волинської Ліги КВН + Кубок Любарта. Сподіваюсь результат комусь буде цікавий.

Рейтинг доволі відносний, оскільки не враховує досягнення команд за межами цих 7 ліг. Проте, якщо буде достатній ажіотаж, то його можна розширювати.

PS
При бажані за даною схемою можна зробити рейтинг будь-якої ліги за будь-який період часу.

PPS
Якщо забув якусь команду, пишіть, додам.