В мене назбиралась критична маса подій, де команди зі студліги брали участь у інших лігах. Тож, варто їх озвучити, аби вони не залишились забуті, як гурт E-type.

09.01.2012 – Загорецька Людмила Степанівна посіла 4-те місце у фіналі Відкритої Телевізійної Ліги КВН Європа. Хлопці, дебютували в лізі лише 2 гри тому, проте, показали доволі впевнену гру, та склали гідну конкуренцію решті фіналістів.

22.12.2011 – Атас!Мєнти!!! посіли 4-те місце у другому півфіналі Західноукраїнської Ліги КВН. Потрапити до фіналу це їм не дозволило, але тішить те, що наші обіграли титанів тернопільського гумору VIP.

18.12.2011 – ВалЄра та Найс боролись за звання чемпіонів Галицької Ліги КВН. ВалЄри поділили 3-тє місце з Мукачевом, а Найс, нажаль, став останнім.

Підведемо підсумки року, що минув:

Joker – Чемпіони Ліги КВН “Н”, півфіналісти Володимир-Волинської Ліги КВН, півфіналісти Галицької Ліги КВН, фестиваль Ліги КВН “Волинь” (пройшли у сезон, проте не поїхали на першу гру), 1/8 ЗУЛ, Півфіналіст Аграрної ліги КВН (не приїхали)

Камон – фестиваль Ліги КВН Волна та прохід у наступний етап, куди вони не поїхали, 1/4 Галицької Ліги, учасники фестивалю команд Аграрної Ліги КВН, Учасники кубку “Черес КВН” у Івано-Франківську, півфінал Ліги КВН “Н”, 1/8 Ліги КВН Європа (Львів)

Атас!Мєнти!!! – піфвінал ЗУЛ, півфінал Ліги КВН “Н” (проте їх дискваліфікували)

Такі Прості – 1/8 ЗУЛ, 1/4 – Галицької Ліги, перший етап Ліги КВН “Н”, фестиваль Ліги КВН “Волинь” (не пройшли далі за результатами голосування)

ВалЄра – 3-тє місце в Галицькій Лізі

Найс – 1/8 Ліги КВН Європа (Львів), 5-ті у фіналі Гаицької Ліги КВН

Без ГМО – 1/8 Ліги КВН Європа (Львів)

Pazitiff – півфінал Ліги КВН “Волинь” (відбудется в березні), півфінал Галицької Ліги КВН

ТроЄ – фестиваль команд КВН у с. Кушниця, півфінал Галицької Ліги КВН

Загорецька Людмила Степанівна 4-ті в Лізі КВН Європа (Львів)

Файні Галичани – фестиваль Ліги КВН “Волинь” та “Буковина”

11 команд, які грали чи грають у студлізі взяли участь у 11 різних КВН змаганнях.

Найбільше поїздили Камони та Joker, які взяли участь у 6-ох різних змаганнях.

Також Joker’и найбільше ігор зіграли та здобули єдиний титул!

Може ше щось забув, пишіть в коментах.