5 червня відбувся 2-й чвертьфінал Галицької ліги. Результат:

Оптом дешевше (Тернопіль) – 14.0
Найс (Львів) – 13.2
Валєра (Львів) – 12.8
Волиняки (Володимир-Волинський) – 12.2
Pazitiff (Львів) – 12.0
Емансіпе (Луцьк) – 11.6
Чорнобровці (Дубно) – 11.6
ТроЄ (Львів) – 11.6
БезНа (Вінниця) – 11.2
ЗакомПО100ваНІ (Львів) – 11.0
Фізматівська Шпана (Дрогобич) – 10.8
Мак (Тернопіль) – 10.6

Повний результат тут

Деякі фото тут

Репортаж далі у новині

Отож, список півфіналістів Галицької Ліги:

VIP (Тернопіль)
Basta (Львів)
Хватило не фантазії (Збірна Мукачево)
І так далі (Збірна Острога)
Вікенд (Тернопіль)
Joker (Львів)
Автостопом до Огайо (Чернівці)
Оптом дешевше (Тернопіль)

Найс (Львів)
Валєра (Львів)
Волиняки (Володимир-Волинський)
Pazitiff (Львів)
Емансіпе (Луцьк)
Чорнобровці (Дубно)
ТроЄ (Львів)

Коротко про другий чвертьфінал від редактора.
Оптом дешевше (Тернопіль) – беззаперечні переможці. Яскраво, візуально, смішно, динамічно – це далеко не все що можна було сказати про їх виступ. Навіть у втомленого залу наче відкрилось друге дихання на їх виступі. Максимум в обох конкурсах і перше місце в рейтингу усіх чвертьфіналістів.
В Старому Самборі у мохіто додають звіробій

Найс (Львів) – жосткі пацани змінили амплуа і, як сказав би Данте – це можна назвати першим колом гнилі. Не нові мініатюри в нових обв\’язках виглядали дуже смішно. Згадалист старі добрі Найси. Бажаємо їм зберегти цей настрій у півфіналі, та неодмінно дійти до фіналу цього року
– Є ще в залі люди, які не чули жарт про американських морських котиків?
– Є, он
– Американські морські котики в Антарктиді змерзли, як цуцики
– Команда Найс, в нас індивідуальний підхід до глядача

Валєра (Львів) – чемпіони студліги зібрали вершки з попередніх ігор і зробили дуже насичений гумором виступ. Чудові підводки під жарти та несподівані мініатюри – непогана заявка на прохід у фінал.
Карбюратори, інжектори, вітровики – що це?

Волиняки (Володимир-Волинський) – доросла команда, яка виявилося, лише вдруге на сцені. КВН старої школи, проте, відіграний на 100%.
Я животом вмію робити гімн Ліги Чемпіонів – то треба дивитись 🙂

Pazitiff (Львів) – літературний КВН, несподівані репризи, накачаний латинос, ДАІшниця Таня, цього разу добре сприймались залом. Команда яка не викликала у журі ніяких сумнівів – адже практично всі шістки у обох конкурсах. Надіємось на півфіналі така ж одностайність журі збережетсья, але, з усіма 7-ками.
– Я Христофор Колумб, я щойно відкрив Америку. Давай мені мільйон баксів
– Ну, а я Сірьога, тіки шо відкрив пиво. Давай мені пачку анчоусів.

Емансіпе (Луцьк) – жіночий погляд на чоловічі проблеми. Дівчата з Луцька тішили око і вухо глядача, як текстовими жартами, так і гарною грою у мініатюрах. Проте, не вистачало третьої дівчинки, яка не змогла приїхати. На півфіналі чекаємо на усіх.
Ми знаємо чим відрізняється Мерседес від Бехи. У Мерседеса багажник зручніший.

Чорнобровці (Дубно) – молода команда, яка вперше грає у Львові. Запам\’ятались хлопчиком дуже схожим на Лєвіна, а також короткими швидкими мініатюрами і грамотно розставленим виступом.
Мініатюра – дуже сором\’язливі грабіжники
– Всім стояти, це пограбування. Руки вгору! Не дивітсья так на нас, нам не зручно..

ТроЄ (Львів) – відзначились використанням у повному обсязі терміну фрістайл, адже зуміли там показати, як найкращі мініатюри з студліги, так і нові жарти, та ще й відео, про підготовку до нового сезону.
Після випускного у класі вампірів не ходять зустрічати сонце

БезНа (Вінниця) – колоритна команда з гарною акторською грою, та яскравими персонажами. Якби не розминка, були б у півфіналі. Шкода, проте, раді будемо бачити наступного року у Львові знов.
– Івааанее!
– Шооо?
– В нас в селі відкриють супермаркет
– Та мені по
– Та не \”мені по\”, а Сільпооо!

ЗакомПО100ваНІ (Львів) – змінили назву на Камон! Показали доволі впевнену гру, з чіткими акцентами. Непогано відіграли розминку. Проте ще не вистачає акторської майстерності. Чекаємо команду на нових іграх у студлізі.
А наступна мініатюра, як груди 5-го розміру, можна і показати

Фізматівська Шпана (Дрогобич) – вперше у Львові молода команда з Дрогобича. Привезли свою групу підтримки, а також драйвовий візуально-текстовий гумор. Відкривали гру, це завжди важко, хоча справились на 90%. Мало відповідали на розминці, дався взнаки брак досвіду. Будемо раді бачити їх і надалі у львівському КВНі.
Дрогобицькі депутати настільки обнагліли, що не ремонтують дороги навіть перед виборами.

Мак (Тернопіль) – команда знайома львівянам по іграх ліги КВН Європа. Приїхали не повним складом, через що слабо виглядали на розминці. Фрістайл був непоганий, проте, нажаль, його оцінки не компенсували невдач на розминці.
Вчора Василь Васильців поставив статус вконтакті, що його концерт відміняється. 2000 людей одразу поставили сердечко – мені подобаєтсья