Перед початком нового КВНівського сезону у Львові, хочемо вам запропонувати поринути у спогади, та перенестись на 11 років у минуле! А саме, почитати про КВНівські події, команди та пристрасті, що вирували в той час!

Отож, для тих, для кого Дерепан Модаз, Mortal, Артурчик – не просто імена, а теплі спогади – представляємо вам репортаж про фінал Галицької Ліги 2006.

Особливо тішать коментарі до статті!

Загалом у лізі, що цього сезону проводилась вперше, взяло участь 25 команд:

«Торба» (Міжрегіональна академія управління персоналом)
«Ліфаст» (медичне училище «Монада»)
«Моя улюблена команда» (ІППТ, Національний Університет «Львівська Політехніка»)
«Шельф» (Геологічний факультет, Львівський національний університет ім. І. Франка)
«Чорний ринок» (економічний факультет, Львівський національний університет ім. І. Франка)
«Терра» (Географічний факультет, Львівський національний університет ім. І. Франка)
«СС» (факультет прикладної математики Львівський національний університет ім. І. Франка)
«Бум» (Львівський банківський інститут)
«Абсурд» (історичний факультет, Львівський національний університет ім. І. Франка)
(вибули після чвертьфіналів)

«Бомба» (Львів)
«Плазма» (фізичний факультет та факультет електроніки, Львівський національний університет ім. І. Франка)
«Бомба» (Млинів)
«Фіфа» (Дрогобицький педагогічний інститут)
«Папараці» (ф-т журналістики, Львівський національний університет ім. І. Франка)
«Тра-та-та» (гімназія, м. Новояворівськ)
«Світлофор» (Дніпродзержинськ)
«Модель» (Львів)
«Вірус» (факультет прикладної математики, Львівський національний університет ім. І. Франка)
«Нокдаун» (Аграрний університет, м. Дубляни)
«Титри» (факультет прикладної математики, Львівський національний університет ім. І. Франка)
(вибули після півфіналів)

Подолавши чвертьфінальні та півфінальні бар’єри до фіналу потрапило 5 команд: «Набла» (Львівський національний університет ім. І. Франка), «Тернопільська Особлива» (Тернопіль), «Батяри» (Івано-Франківськ), «Лідери прокату» (Луцьк) та «Ураган» (Львів). Не змогла приїхати на фінальну гру «Тернопільська Особлива», тому за перемогу у вирішальній грі 1-го сезону Галицької ліги боролися 4 команди.
У команди «Батяри» відбулось суттєве підсилення гравцями команди «Три Крапки» на чолі з Миколою Куциком, та й більшість матеріалу – це був вже добре перевірений і випробуваний у різних лігах матеріал «Трьох крапок». Тому ще на репетиції стало помітно, що команда – одна з претендентів на перемогу.

У фіналі команди змагались у 4-х конкурсах: привітання, розминка, імпровізаційний конкурс та домашнє завдання.

Розпочали привітання луцькі «Лідери прокату» (також підсилені капітаном луцької команди «Позитивні віруси»), які відразу добре «пішли в зал». Їх репертуар був простий і доступний широкому загалу.

«Батяри» розпочали своє привітання індійським фільмом, де по родинних плямах визначали, хто кому брат, а хто кому сестра. Запам’ятався також смішний номер про методи допиту доброго американського поліцейського.

«Урагану» теж на фінальну гру мав підсилення – це дівчата, що їм цього разу допомагали танцями. Саме з цього і розпочалась їх візитка, яка не була вибуховою, проте досить рівною і смішною.

Останньою у привітанні була «Набла», і їх номери «маршрутка», «Янукович у львівському ресторані» та історія про вкрадені ведучим у них туфлі заходили і на зал і на журі, тому після 1-го конкурсу «Набла» з невеликим відривом перша.

Оцінки (Макс. 5):
— Набла – 4,7
— Ураган – 4,6
— Батяри – 4,3
— Лідери Прокату – 4,1

У розминці команди готували по одному питанню, але під час цього команди лише розігрілись, тому потім послідували питання від журі.

Як завжди хороші власні питання задавали «Батяри», цього разу їм також і пішли відповіді.
Непогано виглядали також «Лідери прокату» (так практично є завжди, коли їх капітан Вітя ловить кураж).
Були вдалі відповіді і у львівських «Набли» і «Урагану», про те цього разу кожен з них виступив, мабуть, трошки нижче своїх звичних «розминок».

— Лідери Прокату – 5,4
— Батяри – 5,3
— Набла – 4,6
— Ураган – 4,3

За 2 конкурси
— Батяри – 9,6
— Лідери Прокату – 9,6
— Набла – 9,3
— Ураган – 8,9

Імпровізаційний конкурс, який був визначений, як фрістайл на тему «Кастинг на найкращого актора» командами був продемонстрований широко і різноманітно.
Так у «Батяр» Ігор Моляр описував автомобілі у «Парку автомобільного періоду» з наочною демонстрацією на людях, «Набла» представила лікбез про українські традиції, «Ураган» продемонстрував трохи довгуватий екзамен студента-ніби-актора, «Лідери прокату» підбирали на акторів на різні ролі і скрізь був Богдан Ступка «бо він грає всіх».

Оцінки:
— Набла – 3,9
— Батяри – 3,4
— Ураган – 3,0
— Лідери Прокату – 2,7
За 3 конкурси:
— Набла – 13,1
— Батяри – 13,0
— Лідери Прокату – 12,3
— Батяри – 11,9

Отже, перед домашнім завданням «Набла» випереджала «Батяр» лише на 0,1 бал і все мало вирішитись тут.

«Батяри» виступали першими і показали дуже смішну домашку з літературними творами від Сосюри і Рильського, з номерами про «свідків Рамштайн», дитинство Мериліна Менсона, життя у школі, колгосп у Тернополі і на завершення продаж Андрія Шевченка у італійський «Мілан» за українським весільним обрядом.

Далі були «Ураган» з Олександром Розенбаумом , сусликами у різних інтерпретаціях, та насамкінець вони представили фото нової команди КВН «Ураgirls» та пообіцяли у наступному сезоні їх показати вживу вже на сцені. А ще на сцену був запрошений їх товариш із рівненської команди КВН, щоб перенести всіх у програму «Все для тебе» — він на сцені запропонував своїй дівчині вийти за нього заміж (все ніби було всерйоз). Вражена дівчина нічого сказати не могла, проте обручку одягнула.

«Набла» у домашньому завданні показала, як В. Ющенко проводжав збірну України на чемпіонат світу з футболу, та відеокліп, показу якого передували певні технічні заминки з проектором, і хоча сам кліп був смішним, проте хлопці після нього на фінальні пісні вже виглядали трохи вибитими із сідла.

«Лідери прокату» на домашньому завданні також зачепили весільну тему (пора видно така весільна — післяВеликодня). Вони ж і закривали виступи всіх команд.

Оцінки журі за останній конкурс були такі:
— Набла – 7,0
— Батяри – 6,6
— Лідери прокату – 5,7
— Ураган – 5,6

Загалом результат гри:
1. Набла — 20,1
2. Батяри – 19,6
3. Лідери прокату – 18,0
4. Ураган – 17,4

Таким чином Набла перемогла, і в основному за рахунок більшої актуальності, свіжості тем — порівняти, н-д, два дуже хороших номери: як В. Ющенко проводжає українських футболістів на чемпіонат світу та номер про продаж Андрія Шевченка у італійський «Мілан». Тим не менше “Батяри” залишили дуже хороше враження від своєї фінальної гри, що було помітно і по сприйняттю залом цієї команди. З кожної грою все більше прихильників було і у луцьких “Лідерів Прокату”. Очевидно, у наступному сезоні ці команди матимуть вже серйозну підтримку львівської аудиторії.

А ще були індивідуальні та колективні нагородження від спонсорів:
— вечеря на двох у кафе-барі «Тиверія» – Стадницький Тарас (Набла),
— карточка на 500 грн. на покупку одягу у магазині «Арбер» — Микола Куцик («Батяри»),
— карточка на 500 грн. на покупку одягу у магазині «Арбер» — Роман Гапачило («Набла»),
— запрошення команді у нічний клуб «Занзі-бар» отримала команда «Ураган».
— підписку на газети «Аргумент-влада» і «Аргумент-газета» отримала команда «Набла».

А між переможцями ліги був розподілений призовий фонд:
1. «Набла» — 1500 грн.
2. «Батяри» — 800 грн.
3. «Лідери прокату» — 500 грн.

Так закінчився перший сезон Галицької Ліги КВН.
Наступний сезон планується розпочати з осіннього фестивалю, запросити ще більше команд, аніж цього року. Отож, все найцікавіше ще попереду!

До зустрічі у новому сезоні!

Коментарі
to это ужас!!! Галицька Лига наблой сделана для набли!!! Нефиг туда и ехать!!! ещё как минимум 3 года Набла единственны чемпион!!! Я видел все номера Батяр которые они показывали в домашки-это разрыв!!! не могли Батяры проиграть домашку-как минимум ничья в домашке и победа Батяр!!! но такова уж судьба… Так что думайте господа, думайте…
sergey | 30 травня 2006 року
to Согласен!!! Наблу тянут и раскручивают по всем правилам шоу биза!!! Попсовая команда!!! а ведь надо ещё и о находчивости думать! Батяры ну никак не могли не получить все 7 на домашке,куда смотрело жюри (на Наблу)!!! Прекращайте это!!! ВЕдь квн это добрая и справедливая игра….
вода | 30 травня 2006 року
to Трошки не згоден, Набла сміщнюча, але от трохи квмітливості не вистачає!!! Особисто був на фіналі-не заслуговувала набла на чемпіонство!!! А ще скажу, що в Набли просто офігєна реклама…будь яку команду так рекламувати, і вона буде так же «заходити»! ВСЕ
андрій | 30 травня 2006 року
to І по стилю думок і по звичці ставити певну кількість «знаків оклику» схоже, що іноді людям подобається перевтілюватись з одного читача-коментатора у мінімум 2. 🙂
!!! | 30 травня 2006 року
to Тернопіль певно тому й не приїхав, бо поняв, що ліга местечкова і нефіг жопу рвати, всеодно Набла виграє.
Жирік | 30 травня 2006 року
to ех, люди-люди…
Дерепан Модаз | 31 травня 2006 року
to Жирик ты гений настоящего! Ты папа правды! Ты корень истины! А Дерепан Модаз до сиих пор является самым дебильным псевдонимом этого сайта! Интересно кто это ?!
Артурчик | 31 травня 2006 року